Torun Sigorta
Hakkımızda

09.09.2009 yılında kurulan Torun Sigorta Aracılık Hizmetleri Neova Sigorta, MapfreGenel Sigorta ve bireysel emeklilikte Vakıf Emeklilik ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Torun Sigorta'nın ana ilkesi, yenilikçi, rekabetçi azami müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sigorta sektöründeki başarılarını sürdürmeyi hedefler. Bunu gerçekleştirmek için sigortacılık anlayışımızı temel olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün üç prensibine dayatmaktayız :

  • Çalışkanlık ve Disiplin

    Çalışma, insanların vücut kuvvetlerini geliştirir ve hayat için gereken şeyleri temin eder. Çalışmaksızın, fikri gelişme ve ahlaki ilerleme de mümkün değildir. Tembellik bütün fenalıkların anasıdır.

  • Güven

    Bizim halkımız çok temiz kalpli, çok asil ruhlu, ilerlemeye çok kabiliyetli bir halktır. Bu halk eğer bir defa karşısındakilerin samimiyetle kendilerine hizmet ettiğine inanırsa her türlü hareketi hemen kabule hazırdır. Bunun için gençlerin herşeyden önce millete güven vermeleri lazımdır.

  • Ahlak

    Her şeyden önce maneviyat, kalp ve vicdan gücü yüksek tutulmalıdır.


Yeni uygulamalar ve yeni kampanyalarla daha çok kişiyi ve firmayı şeffaf hizmetle tanıştırdı. Müşterilerimizin güvenini kazanarak, şirket hedeflerini bir adım daha ileriye götürerek her zaman dürüst çalışmayı hedef edinen Torun Sigorta, sigorta ihtiyaçlarını gerçekçi ve uygun fiyatlarla tüketiciye sunmaktadır.